Reprezentacja Polski
Zestadionu.pl
Autor - 5 Sierpnia 2020

Z ostatniej chwili. Trener reprezentacji Polski ogłosił, że rezygnuje. Będzie prowadził Polaków jeszcze kilka miesięcy

Reprezentacja Polski za kilka miesięcy straci swojego trenera, który zapowiedział już, że rezygnuje ze swojego stanowiska. Jak mówi, chce osiągnąć ze swoimi zawodnikami jeszcze jeden sukces, ale później odchodzi, by zrobić miejsce dla kogoś innego.

Reprezentacja Polski w żużlu to jedna z najsilniejszych ekip świata w tej dyscyplinie sportu. Trener Marek Cieślak mimo odniesienia wielu sukcesów z naszą drużyną zdecydował, że po sezonie odchodzi z kadry. Przed sobą ma jednak jeszcze jeden cel - zwycięstwo w prestiżowych rozgrywkach.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. Poważny problem z turystami na Śnieżce. Władze apelują. Sytuacja coraz bardziej wymyka się spod kontroli
Nagłe odejście z Kanału Sportowego. Szeregi redakcji opuszcza jeden ze współtwórców projektuNagłe odejście z Kanału Sportowego. Szeregi redakcji opuszcza jeden ze współtwórców projektuCzytaj dalej

Reprezentacja Polski straci selekcjonera

Od wielu lat polscy żużlowcy biją się o najwyższe cele w największych żużlowych zawodach, zarówno klubowych jak i reprezentacyjnych. Marek Cieślak, który poprowadził Polaków do wielu sukcesów, zapowiedział, że po tym sezonie rezygnuje ze swojej posady. Ostatnim akcentem w jego karierze ma być złoto Speedway of Nations, zawodów, których nie zdołał jeszcze wygrać z naszą kadrą.

- Zdobyliśmy 10 medali drużynowych mistrzostw świata, w tym siedem złotych oraz dwa medale Speedway of Nations. Brakuje nam złotego, bo były brązowy i srebrny. Mam nadzieję, że Bartek Zmarzlik i spółka pomogą mi na koniec mojej kadrowej przygody zdobyć to złoto - mówił na konferencji prasowej w Toruniu.

Marcin Najman bezlitośnie o pięknej polskiej bokserce. Marcin Najman bezlitośnie o pięknej polskiej bokserce. "Frajerstwo, dramat i hańba"Czytaj dalej

Kadra pozostanie w dobrych rękach

Reprezentacja Polski na pewno może stracić na odejściu zasłużonego trenera, jednak nie powinny jej grozić większe problemy. Żużel w Polsce wciąż się rozwija, a kolejni młodzi zawodnicy walczą o prym ze "starą gwardią". Sam zainteresowany stwierdził, że dzięki dobremu "ulokowaniu finansowemu" reprezentacja Polski powinna spokojnie poradzić sobie w kolejnych latach.

Kluczowe dla Marka Cieślaka zawody odbędą się w październiku. Speedway of Nations rozegrane zostanie w Machnesterze, a organizatorzy zapewniają, że wszystko zostało należycie przygotowane i nic nie zagrozi rozegraniu zawodów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka przez dwa dni sprzedaje za pół ceny. Wystarczy kupić dwa produkty z jednej kategorii
  2. Mrówki stworzyły żywy most by napaść na gniazdo os. Niesamowite nagranie
  3. Wielu Polaków w żałobie. Potwierdziły się druzgocące informacje, nie żyje legenda polskiego sportu
  4. Artur Boruc wprawił kibiców w osłupienie w centrum Warszawy. Został przyłapany, nie pozbył się nałogu
  5. Cristiano Ronaldo myślał o odejściu z Juventusu. Był poirytowany poziomem kolegów
  6. Dziwne oznaczenia na radiowozach - Co oznaczają? Bardzo ważne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News