Reprezentacja Polski siatkówka
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 16 Kwietnia 2020

Selekcjoner reprezentacji Polski przedłużył kontrakt. Wszystko już jasne

Reprezentacja Polski w siatkówce korzysta z usług swojego selekcjonera na dość niecodziennych warunkach. Zajmuje się on również pracą przy drużynie klubowej. Okazuje się, że nasz trener przedłużył swój kontrakt ze swoim zespołem.

Reprezentacja Polski doskonale korzysta z usług Vitala Heynena. Belgijski selekcjoner radzi sobie świetnie i póki co pokazuje, że jest idealnym kandydatem na następcę Stephane'a Antigi. Również udało mu się sięgnąć po mistrzostwo świata, co niewątpliwie zapisało się w historii polskiego sportu. Dodatkowo cieszy się on ogromnym szacunkiem ze strony kibiców.

Dziś dowiedzieliśmy się, że trener reprezentacji Polski przedłużył kontrakt ze swoim klubem. Od dłuższego czasu również włodarze drużyny, którą prowadzi, są bardzo zadowoleni z jego poczynań, dlatego także zdecydowali się zaoferować mu nową umowę. Fani odebrali ten czyn bardzo pozytywnie w obliczu pandemii koronawirusa, która doprowadza do bardzo wielu zwolnień.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ekstraklasa szykuje się do powrotu. Jest terminarz i data wznowienia rozgrywek
  2. Biedronka rusza naprzeciw obecnym wymaganiom. W każdym sklepie popularnej sieci kupimy maseczki ochronne
Tomasz Hajto wyzwany na pojedynek w MMA. Tomasz Hajto wyzwany na pojedynek w MMA. "Ma większe doświadczenie w bójkach pod dyskoteką"Czytaj dalej

Reprezentacja Polski. Trener kadry przedłuża kontrakt z klubem

ReprezentacjaPolski niewątpliwie korzysta na współpracy z Vitalem Heynenem. Belg świetnie odnajduje się w realiach naszej drużyny narodowej i wydaje się stworzony do walki o najwyższe cele, co wielokrotnie podkreślają kibice. Z tego powodu zatrudniono go również we włoskiej Serie A, w ekipie Sir Safety Perugii, która walczy o zwycięstwa w jednej z najlepszych lig.

Włodarze tego zespołu zdecydowali się nagrodzić go nowym kontraktem w związku z dobrą postawą w poprzednich meczach tego sezonu. To ważna wiadomość także dla polskich kibiców, którzy mimo wszystko muszą być przygotowani na to, że nasz selekcjoner będzie musiał łączyć pracę z drużyną narodową z codzienną pracą w rozgrywkach klubowych.

Benedykt XVI obchodzi dziś urodziny. Na jaw wyszło, komu kibicuje, papież zdradził swój sekretBenedykt XVI obchodzi dziś urodziny. Na jaw wyszło, komu kibicuje, papież zdradził swój sekretCzytaj dalej

Reprezentacja Polski. Vital Heynen doceniony

Informacje o przedłużeniu kontraktu przez trenera podał prezes klubu, wypowiadając się dla jednego z programów informujących o sytuacji w siatkarskiej lidze włoskiej. W momencie przerwania rozgrywek Perugia zajmowała trzecie miejsce w tabeli.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne zmiany w Polsce. Premier zdradził cały plan, wiadomo co z hotelami i wakacjami
  2. Student WAT: zginęło 120 wyników testów na koronawirusa. Od tygodni są w kwarantannie, kazano im powtórzyć badania
  3. Nie żyje wielka postać włoskiego futbolu. Był przyjacielem Zbigniewa Bońka
  4. Znany trener skoków narciarskich zaginął. Topnieje nadzieja na odnalezienie
  5. Franciszek Smuda tłumaczy się z klęski na Euro. Były selekcjoner wskazał winnych
  6. Premier ogłosił kiedy będziemy mogli wejść do parków i lasów. Polacy będą zaskoczeni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News