Reprezentacja Polski
Pixabay
Autor Wojciech Olszowy - 3 Stycznia 2021

Były młodzieżowy reprezentant Polski aresztowany. Zaatakował kolegę i prawie go zabił, poważne zarzuty

Reprezentacja Polski. Właśnie zatrzymano byłego młodzieżowego reprezentanta Polski. 25-letni Patryk Z. miał dźgnąć nożem w kark swojego kolegę. Mężczyzna był pod wpływem narkotyków i sam zgłosił się na policję twierdząc, że ktoś chce go zabić. Piłkarzowi za ten czyn grozi nawet dożywocie.

  • Były młodzieżowy reprezentant aresztowany
  • Piłkarz zaatakował nożem swojego kolegę
  • Patryk Z. to były zawodnik Arki Gdynia i Lechii Gdańsk
  • Grozi mu nawet dożywocie

Reprezentacja Polski. Do dramatycznego wydarzenia doszło w Chojnicach w województwie pomorskim. Lokalne media poinformowały o próbie morderstwa, jakiej miał dokonać były młodzieżowy reprezentant Polski Patryk Z. W przeszłości grał dla Arki Gdynia oraz Lechii Gdańsk. Od dłuższego czasu pozostawał bez klubu.

Reprezentacja Polski. Były młodzieżowy reprezentant aresztowany

W niedzielę 27 grudnia ok. godz. 8.00 na komendę policji w Chojnicach przyszedł mężczyzna, który krzyczał i twierdził, że ktoś go goni i chce zabić. Jak mówią policjanci, trudno było go zrozumieć, gdyż mówił w niezrozumiały, niespójny, nielogiczny i chaotyczny sposób. Zabrano go do szpitala, a funkcjonariusze przystąpili do śledztwa.

Policjanci szybko ustalili, że mężczyzna może być zamieszany w tę sytuację. Ustalili miejsce zbrodni i udali się na jedno z chojnickich osiedli. Weszli do mieszkania i zobaczyli leżącego na podłodze 36-latka z raną szyi. Mężczyzna był nieprzytomny i trafił do szpitala, gdzie w ciężkim stanie walczy o życie.

Śledczy ustalili, że do tragedii doszło podczas spotkania obu mężczyzn. Grali razem na komputerze, zażywając przy tym narkotyki. To zapewne one spowodowały, że Patryk Z. stracił kontakt z rzeczywistością. Chwycił kuchenny nóż i wbił w kark swojego kolegi. Według ustaleń ostrze wbite zostało na głębokość dziesięciu centymetrów. Były piłkarz został już zatrzymany i najbliższy czas spędzi w areszcie.

Jest nowa klasyfikacja Turnieju Czterech Skoczni. Wielki sukces, Polacy deklasują konkurencjęJest nowa klasyfikacja Turnieju Czterech Skoczni. Wielki sukces, Polacy deklasują konkurencjęCzytaj dalej

Były młodzieżowy reprezentant Polski oskarżony o próbę zabójstwa

O całej sprawie poinformował Michał Sagrol, dziennikarz "Czasu Chojnic". Patryk Z. został nazwany przez media "nożownikiem z Chojnic". Oskarżony to były młodzieżowy reprezentant Polski. Raz zagrał dla kadry U-18 prowadzonej przez Marcina Dornę. Jako piłkarz gra także dla Arki Gdynia oraz Lechii Gdańsk.

- Miał papiery na granie. Był powoływany do młodzieżówki Marcina Dorny. Grał m.in. w Lechii i Arce. Przyglądały mu się kluby zagraniczne. Teraz ma 25 lat i jest podejrzany o usiłowanie zabójstwa - napisał na Twitterze Michał Sagrol. W swojej karierze miał także występy dla V-ligowej Szarży Krojanty. W ostatnim czasie był bez klubu.

Sprawą już zajmuje się prokuratura. Zbierany jest materiał dowodowy, który zostanie użyty jako zarzut przeciwko Patrykowi Z. Piłkarz zostanie oskarżony o usiłowanie zabójstwa. Za ten czyn grozi mu kar od 8 do 25 lat więzienia lub nawet i dożywocie.

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

Przepis

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News