Robert Lewandowski
Instagram.com/_rl9
Autor Piotr Mika - 15 Września 2020

Ile zarabia Robert Lewandowski? Niewiarygodna kasa, piłkarz zgromadził na koncie olbrzymią fortunę

Robert Lewandowski znalazł się w prestiżowym zestawieniu magazynu "Forbes" jako jeden z najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie. Polak swoją fortunę zawdzięcza nie tylko wysokiemu kontraktowi w Bayernie Monachium, ale także innym przychodom, głównie z kontraktów reklamowych z największymi światowymi markami.

Robert Lewandowski znalazł się na wysokim, 9. miejscu najlepiej zarabiających piłkarzy świata. Specjaliśmy prestiżowego magazynu przyjrzeli się jednak nie tylko wpływom Polaka z tytułu jego kontraktu w klubie, który jest najwyższy w całej Bundeslidze, ale również innym źródłom dochodu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)
  2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę
Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Czytaj dalej

Robert Lewandowski wśród najlepszych i najlepiej zarabijących

Ranking został stworzony przez amerykańską redakcję magazynu Forbes, który wyliczył, że polski napastnik rocznie zarabia za grę w Bayernie Monachium 24 mln dolarów. Jest to nie tylko najwyższa pensja w klubie, ale również w całej lidze niemieckiej.

Robert Lewandowski ma jednak jeszcze inne źródła przychodzu. Jak policzył "Forbes", Polak kolejne 4 mln dolarów zgarnia za kontrakty reklamowe z takimi firmami jak Huwei, T-Mobile czy Gillette. Łącznie daje to zarobki na poziomie 28 mln dolarów rocznie, czyli ok. 105 mln złotych.

Tak wygląda nieślubny syn Arnolda Schwarzeneggera. To wykapany ojciec, też został kulturystą (FOTO)Tak wygląda nieślubny syn Arnolda Schwarzeneggera. To wykapany ojciec, też został kulturystą (FOTO)Czytaj dalej

Niezwykła fortuna i wpływy z... TikToka

Okazuje się, że Polak jest aktualnie najpopularniejszym sportowcem na TikToku, stosunkowo nowym medium społecznościowym. Robert Lewandowski ma aktualnie 2,4 mln obserwujących na tej platformie, a za jedno, krótkie nagranie może zarabiać nawet 83 tys. euro, o czym pisaliśmy parę dni temu.

Najlepszy polski piłkarz wraz ze swoją żoną Anną, która również z powodzeniem prowadzi własne biznesy, zostali ostatnio sklasyfikowani przez tygodnik "Wprost" na 80. miejscu na liście 100 najbogatszych Polaków, a ich majątek został oszacowany na około 500 mln zł.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Obecnie 1,7 mln Polaków ma dostać 2800 zł. We wtorek Rada Ministrów zajmie się sprawą
  2. Dziwne dźwięki po niewidocznej części Księżyca. Ogromna tajemnica NASA
  3. Anna Lewandowska błaga o pilną pomoc. Sytuacja jest dramatyczna, chodzi o życie i zdrowie tysięcy ludzi
  4. Wielka gwiazda przekazała tragiczne informacje. Zmarła jej córka, tysiące osób w żałobie
  5. Ile zarabia Kamil Stoch? Kwota nie mieści się w głowie, kosmiczne pieniądze, o jakich Polacy mogą pomarzyć
  6. Przez przypadek odkryto skarb z okresu II RP. Historia tego miejsca przyprawia o dreszcze

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News