Robert Lewandowski awantura Bayern Monachium kłótnia Manuel Neuer
Rex Features/East News
Autor Piotr Bernaciak - 19 Kwietnia 2020

Wielka awantura w Bayernie Monachium. Robert Lewandowski jest jedną ze stron, Polak głośno protestuje

Robert Lewandowski jako jeden z najważniejszych zawodników w Bayernie Monachium postanowił wprost zareagować w związku z pojawiającymi się informacjami. Doskonale zdaje on sobie sprawę z tego, że jego głos się liczy i że powinien zająć stanowisko.

Robert Lewandowski ma ważny głos w sprawach szatni w Bayernie Monachium. Napastnik drużyny mistrza Niemiec i kapitan reprezentacji Polski uznawany jest za jednego z najlepszych piłkarzy świata, ale posiada on również sporą charyzmę, dzięki czemu zyskuje posłuch u wielu zawodników. Tym razem jednak nie musiał on go używać, bo wszyscy piłkarze stanęli po jego stronie.

Dowiadujemy się, że w szatni Bayernu Monachium doszło do niemałej awantury w związku z zachowaniem władz klubu wobec jednego z najważniejszych piłkarzy. Piłkarze zaczęli głośno wyrażać swoje niezadowolenie, zgodnie stając po stronie swojego kolegi z zespołu w sporze z zarządem klubu, który nie zamierza uginać się.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz zdradził swój największy sekret. Te zdjęcia mówią wszystko, wielka niespodzianka (FOTO)
  2. Szanowany epidemiolog uważa, że wirus zostanie z nami już na zawsze
Anna Lewandowska wstawiła wymowne zdjęcie. Fanki są oburzone, co z porodem?Anna Lewandowska wstawiła wymowne zdjęcie. Fanki są oburzone, co z porodem?Czytaj dalej

Robert Lewandowski cieszy się ogromnym szacunkiem wśród kolegów

Nie jest żadną tajemnicą, że od dłuższego czasu Robert Lewandowski cieszy się posłuchem wśród kolegów z zespołu. Nie jest żadną tajemnicą, że od kilku lat jest on wybierany do rady drużyny, która ma możliwość negocjacji z zarządem lub sztabem szkoleniowym w najważniejszych kwestiach dotyczących funkcjonowania pierwszej drużyny. Do tego wąskiego grona zaliczają się jeszcze między innymi Thomas Muller czy Manuel Neuer.

To właśnie bramkarz jest obiektem sporu między drużyną, a zarządem. Wszystko przez to, że władze Bayernu nie chcą zaproponować swojemu bramkarzowi pięcioletniego kontraktu, lecz tylko trzyletni, a także oferują mu znacznie gorsze zarobki. To, a także przyjście do zespołu Alexandra Nubela, miało wyjątkowo rozwścieczyć Neuera, a także jego kolegów.

Kibice z całego świata w żałobie. Zmarł jeden z najsłynniejszych sędziów w historiiKibice z całego świata w żałobie. Zmarł jeden z najsłynniejszych sędziów w historiiCzytaj dalej

Robert Lewandowski zaangażował się w kłótnię

Jak się dowiadujemy, Robert Lewandowski i koledzy z szatni stanęli po stronie Neuera, który wciąż ich zdaniem jest najlepszym bramkarzem na świecie i zwyczajnie zasługuje na docenienie przez prezesów. Włodarze myślą jednak o przyszłości. Znalezienie kompromisu w tej sprawie z pewnością będzie wyjątkowo trudne.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kraj, w którym sytuacja jest najgorsza. Wcale nie USA czy Włochy, wielu będzie zaskoczonych
  2. Służby pilnie poszukują klientów Lidla. Robiłeś wtedy zakupy? Natychmiast zgłoś się do sanepidu
  3. Xavi i Iniesta wrócą do Barcelony? Zadziwiające doniesienia hiszpańskich mediów
  4. Kibice na całym świecie w żałobie. Mistrz świata zginął, osierocił czwórkę dzieci
  5. Patogwiazdor Fame MMA został dziennikarzem. Sprowadził kontrowersyjnego gościa
  6. Aż 7 banków ostrzega swoich klientów przed kłopotami. Przygotuj się na problemy z dostępem do pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News