siatkówka
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 8 Maja 2020

Fatalne wieści dla fanów siatkówki. Kibice reprezentacji Polski będą załamani

Siatkówka podobnie jak piłka nożna przegrywa na razie z wciąż panującą pandemią koronawirusa. Kibice będą niezwykle rozczarowani, gdyż jak się okazało jedna z najważniejszych imprez roku, decyzją międzynarodowych władz została odwołana.

Siatkówka dołącza do coraz dłuższej listy dyscyplin sportowych, której najważniejsze imprezy zostały odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Władze Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej z uwagi na wciąż panuje zagrożenie epidemiczne, zdecydowały o odwołaniu tegorocznej edycji siatkarskiej Ligi Narodów.

Robert Lewandowski zrobił Annie cudowną niespodziankę po porodzie. O takim mężu marzy każda kobieta (FOTO) Robert Lewandowski zrobił Annie cudowną niespodziankę po porodzie. O takim mężu marzy każda kobieta (FOTO) Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli


Siatkówka. FIVB odwołało jeden z największych turniejów tego roku

Zdaniem włoskiego portalu volley.it władze FIVB zdecydowały się odwołać jedną z najważniejszych imprez w kalendarzu rozgrywek siatkarskich. Według informacji dziennikarzy w 2020 roku nie odbędą się zmagania w Lidze Narodów. Krajowe federacje już miały zostać poinformowane o tej decyzji, jednak informacji nikt jeszcze oficjalnie nie potwierdził.

Jeśli doniesienia włoskich mediów się potwierdzą, oznaczać to będzie, że w tym roku nie obejrzymy już żadnych najbardziej prestiżowych zmagań reprezentacji siatkarskich. Już wcześniej przełożone na 2021 rok zostały igrzyska w Tokio. Liga Narodów miała wystartować 19 maja rywalizacją wśród Pań. Trzy dni później grę mieli zacząć panowie. Z uwagi na pandemię, 13 marca FIVB przekazało informację o przełożeniu zmagań na termin po igrzyskach, gdy te jeszcze miały odbyć się zgodnie z planem.

Kamil Grosicki opływa w luksusy. Jego dom z wielkim basenem jest niesamowity (FOTO)Kamil Grosicki opływa w luksusy. Jego dom z wielkim basenem jest niesamowity (FOTO)Czytaj dalej


W tym roku nie obejrzymy już reprezentacji Polski w siatkówce

Jak już jednak wiadomo, największa impreza czterolecia w tym roku się nie odbędzie, a w ślad za nią właśnie podążają kolejne rozgrywki. Gdyby zawody doszły do skutku, Polacy mieli rozegrać na swoim terenie dwa turnieje fazy interkontynentalnej w dniach 22-24 maja w Krakowie oraz 5-7 czerwca w Łodzi. Panie natomiast w dniach 9-11 czerwca zagrałyby we Wrocławiu.

Źródło: volley.it

ZOBACZ TAKŻE:

  1. WHO uderza w sąsiada Polski. Wszystko przez jedno wydarzenie
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Los Angeles Times: Naukowcy donoszą o nowym szczepie koronawirusa. Może być groźniejszy i bardziej zaraźliwy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News