Korona Kielce ma kłopoty przez piłkarza
Pexels
Autor Piotr Bernaciak - 12 Sierpnia 2019

Skandaliczne zachowanie piłkarza polskiego klubu w Auschwitz Birkenau. Wszystko uwiecznił i wrzucił do sieci

Jeden z zawodników znanego polskiego klubu zachował się w skandaliczny sposób, publikując w internecie nietypową fotografię. Kibice głośno wyrazili swoje zdanie na jego temat. Teraz mogą czekać go bardzo surowe konsekwencje.

Korona Kielce może mieć spore problemy w związku z zachowaniem jednego ze swoich zawodników. Zamieścił on na swoich mediach społecznościowych zdjęcie, przez które doczekał się dziesiątek krytycznych komentarzy i znacznie więcej głosów oburzenia w internecie. Kibicom klubu bardzo nie spodobało się to, co zrobił młody Urugwajczyk, choć sam zapewne nie miał złych zamiarów.

Rodrigo Zalazar trafił do Korony tego lata. Trener Gino Lettieri bardzo chwalił urugwajskiego zawodnika, który grał w reprezentacji kraju do lat 20, dodając, że czeka go wielka przyszłość. Póki co w Polsce nie idzie mu tak dobrze, jak sam by tego oczekiwał, ale już teraz dał się zapamiętać z jednego nietypowego czynu, przez który mówią o nim kibice klubów z całego kraju.

Neymar wyzywany przez kibiców PSG. Neymar wyzywany przez kibiców PSG. "Niech spier... do Barcelony"Czytaj dalej

Urugwajczyk obchodził swoje urodziny, w związku z czym postanowił udać się na wycieczkę do jednego z najważniejszych miejsc w historii naszego kraju. Obóz Auschwitz-Birkenau każdego roku odwiedzają miliony turystów, w tym właśnie Rodrigo Zalazar, który chciał dowiedzieć się czegoś o historii Polski i na własne oczy przekonać o tym, w jakich koszmarnych warunkach pracowali Polacy.

Problem w tym, że młody zawodnik zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym stoi przed obozem, dopisując kilka roześmianych emotikonek nawiązujących do zabawy. Najwyraźniej sam piłkarz nie zdawał sobie sprawy z tego, że znajduje się w bardzo ważnym miejscu, w którym nie powinno oddawać się świętowaniu.

Momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy ze strony kibiców, a zdjęcie szybko zniknęło z Instagrama. Wygląda na to, że Zalazar zrozumiał swój błąd i usunął fotografię, by nie denerwować kolejnych osób.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News