szpital
unsplash.com/Natanael Melchor
Autor Mateusz Wysokiński - 10 Maja 2020

Wielki dramat młodego gwiazdora. Ma zaledwie 19 lat, a już walczy o życie. Jego stan jest krytyczny

Szpital we włoskim Varese poinformował o wielkiej tragedii młodego gwiazdora. Zaledwie 19-letni piłkarz, który był wielką nadzieją swojego klubu został przetransportowany do placówki medycznej po tym, jak doszło u niego do straszliwego urazu. Życie sportowca jest zagrożone, a medycy już teraz mówią o stanie krytycznym.

Szpital we włoskiej miejscowości Varese przyjął w piątek wieczór znanego piłkarza. Zawodnik, który został przetransportowany ze swojego domu do placówki medycznej jest na skraju śmierci. Mimo że 19-latek był wielką nadzieją klubu Atalanty Bergamo, to zamiast walczyć na boisku, będzie musiał stoczyć najważniejszą walkę życia na szpitalnym łóżku.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli
Lewandowscy zadecydowali. Mała Laura dostanie niemieckie obywatelstwo, będzie musiała spełnić jeden warunekLewandowscy zadecydowali. Mała Laura dostanie niemieckie obywatelstwo, będzie musiała spełnić jeden warunekCzytaj dalej

Szpital przyjął młodego gwiazdora. Jego stan jest bardzo ciężki

Piłkarzem, którego niespodziewanie dotknął poważny uraz jest pomocnik Atalanty Bergamo - Andrea Rinaldi. Wielka nadzieja klubu z północy Włoch przebywała w domu, kiedy poczuła palący ból głowy. Po przetransportowaniu do placówki medycznej okazało się, że 19-latkowi pęknął tętniak mózgu. Młody Włoch został podłączony do aparatury, a medycy toczą zaciętą walkę o jego życie i zdrowie.

Atalanta Bergamo informuje, że w szpitalu w Verese powiedziano władzom klubu, że zawodnik jest w stanie krytycznym. Mimo to, pojawiła się pewna szansa, aby powrócić go do zdrowia. Dalsza gra w piłkę nożną może być jednak niemożliwa.

Kamil Stoch nigdy o tym nie mówił. Na jaw wyszły fakty o jego religijności. Jakiego jest wyznania?Kamil Stoch nigdy o tym nie mówił. Na jaw wyszły fakty o jego religijności. Jakiego jest wyznania?Czytaj dalej

Rinaldi miał być wielką gwiazdą Atalanty. Teraz walczy o życie

- Andrea Rinaldi żyje. Był hospitalizowany po pęknieciu tętniaka. Jest w bardzo poważnym stanie - poinformowali po rozmowie z medykami ze szpitala działacze uczestnika piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Rinaldi jest wychowankiem Atalanty i w przyszłości był typowany na jednego z czołowych pomocników Serie A. W celu zbudowania formy, piłkarz w tym sezonie był wypożyczony do Serie D, gdzie w barwach Legnano AC grał we wszystkich meczach na środku pomocy. Ostatnio dużo mówiło się o powrocie Włocha do swojego macieżystego klubu, jednak jego uraz może spowodować zawieszenie kariery sportowej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szumowski zabrał głos. Powiedział o końcu epidemii w Polsce
  2. Dwie osoby zginęły, trzy zostały ranne. Policja pilnie poszukuje mężczyzny
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Ile zarabia policjant? Oprócz pakietu socjalnego może liczyć na trzynastkę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News