Widzew Łódź
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 25 Lipca 2020

Ważny dzień w II lidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia, awans zasłużonych drużyn

Widzew Łódź, GKS Katowice i Górnik Łęczna przed ostatnią kolejką II ligi piłkarskiej miały szansę na bezpośredni awans na zaplecze Ekstraklasy. Różnica pomiędzy pierwszym w tabeli przed sobotnimi spotkaniami Górnikiem a trzecim GKS-em wynosiła zaledwie dwa punkty. O godzinie 17:00 rozpoczęły się wszystkie spotkania ostatniej serii gier. Emocji nie brakowało, a my wiemy już, jakie zespoły zagrają w kolejnym sezonie w pierwszej lidze. 

Widzew Łódź, GKS Katowice i Górnik Łęczna przystępowały w sobotę o godzinie 17:00 do spotkań, które miały zadecydować, kto z tej trójki bezpośrednio awansuje do pierwszej ligi. 90. minut emocji wyłoniło ostatecznie szczęśliwych zwycięzców.

Tragiczna wiadomość z samego rana. 20-letni gwiazdor przegrał z rakiem, jego ukochana zdradziła przerażające szczegółyTragiczna wiadomość z samego rana. 20-letni gwiazdor przegrał z rakiem, jego ukochana zdradziła przerażające szczegółyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał
  2. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
  3. Wyjawili nowe informacje ws. bonu turystycznego. Padła data, która ucieszy Polaków


Widzew Łódź, GKS Katowice i Górnik Łęczna walczyły o awans

Przed ostatnią kolejką spotkań w II lidze piłkarskiej, sytuacja w tabeli była niesamowicie ciekawa, Wciąż trzy ekipy miały szansę na bezpośredni awans. Górnik Łęczna, Widzew Łódź i GKS Katowice, a więc trzy zasłużone dla polskiego futbolu drużyny, dzieliła różnica zaledwie dwóch punktów. O tym, kto zagra w przyszłym sezonie na zapleczu Ekstraklasy, miały zadecydować sobotnie spotkania, które rozpoczęły się o godzinie 17:00.

Górnik Łęczna, lider tabeli zmierzył się ze zdegradowaną już Legionovią, Widzew podejmował Znicz Pruszków, a GKS Katowice na swoim stadionie walczył z Resovią Rzeszów. Po pierwszych 45. minutach sytuacja w tabeli nie uległa zmianie, gdyż Widzew zaskakująco przegrywał 0:1 ze Zniczem, GKS remisował 1:1, a Górnik 0:0. Do przerwy zatem bez zmian, Łęczna i Widzew z bezpośrednim awansem, GKS w play-offach.

Pilne informacje w sprawie reprezentacji Polski. Ich rywale odmówili spotkania, nie chcą przylatywać do naszego krajuPilne informacje w sprawie reprezentacji Polski. Ich rywale odmówili spotkania, nie chcą przylatywać do naszego krajuCzytaj dalej


Górnik Łęczna i Widzew Łódź awansują do I ligi

Po zmianie stron jedynie Górnik Łęczna skutecznie atakował, czego efektem były dwie bramki strzelone Legionovii do 70. minuty spotkania. Piłkarze z Łęcznej w tym momencie byli już pewni awansu, ale pozostała walka o to, kto jako drugi zapewni sobie grę w I lidze w nowym sezonie. Ostatecznie ani Widzewowi, ani piłkarzom GKS-u Katowice nie udało się zmienić wyników spotkań. Widzew przegrał ze Zniczem, ale mimo to, dzięki stracie punktów przez GKS, który tylko zremisował, Łodzianie awansują do I ligi. “Gieksa” zmuszona jest walczyć o promocję w fazie play-off.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Matka zrobiła przy malutkiej córce niewybaczalną rzecz. Wstrząsające sceny, mogło się skończyć tragedią
  2. Prezes ZUS jasno o wieku emerytalnym: Polacy powinni pracować dłużej, do wykonania ogrom pracy
  3. Chińczycy znaleźli największą dziurę świata. "Smocza Dziura" jest w centrum konfliktu zbrojnego
  4. Była żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczka
  5. Arkadiusz Milik jednak przejdzie do giganta? Pojawiła się wielka szansa dla Polaka
  6. Żona Radosława Majdana zadziwia. Jej żart oburzył tysiące Polaków, wyśmiewa się z bardzo ciężko chorych? (FOTO)
  7. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News