Zbigniew Boniek
Youtube/Canal+
Autor Bartosz Goluch - 24 Marca 2020

Wielka radość w rodzinie Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN pęka z dumy

Zbigniew Boniek wielokrotnie udowodnił, że jest człowiekiem rodzinnym i szczęście najbliższych jest dla niego wartością nadrzędną. Prezes PZPN ma kolejne powody do świętowania - tym razem dzięki swojej synowej, która odniosła wielki sukces.

Mimo zawieszenia meczów reprezentacji Polski i krajowej Ekstraklasy Boniek ma ostatnio sporo powodów do dumy. Niedawno prezes PZPN pochwalił się kibicom, że dwukrotnie został dziadkiem. Teraz przekazał kolejną dobrą nowinę.

Kamil Stoch zakończy karierę już teraz? Michal Doleżal odpowiada na doniesieniaKamil Stoch zakończy karierę już teraz? Michal Doleżal odpowiada na doniesieniaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje legenda hiszpańskiego futbolu. Odpowiadał za sukces wielu klubów
2. Cristiano Ronaldo nie zagra więcej w Juventusie? Nowe doniesienia portugalskich mediów

Zbigniew Boniek uradowany osiągnięciem synowej

Prezes PZPN poinformował, że jego synowa Alice Goisis otrzymała Europejską Nagrodę Demograficzną. "Alice Goisis to moja synowa, jak tutaj się nie pochwalić" - czytamy na twitterowym profilu Bońka.

"Alice Goisis i Uniwersytet College Londyn otrzymali tegoroczną nagrodę w kategorii 'obiecujący i przyszły badacz, który uzyskał tytuł doktora w latach 2014-2019'. Jej badania koncentrują się między innymi na tym, jak wiek matki w chwili narodzin, wykorzystanie technologii reprodukcyjnych czy sytuacja społeczno-ekonomiczna rodziny wpływają na zdrowie i rozwój dzieci" - czytamy w uzasadnieniu na stronie Europejskiej Nagrody Demograficznej.

Kamil Glik straci fortunę. Wszystko z powodu decyzji jego klubuKamil Glik straci fortunę. Wszystko z powodu decyzji jego klubuCzytaj dalej

Boniek przed wielkim wyzwaniem

Końcówka kadencji Bońka na stanowisku prezesa PZPN z pewnością będzie burzliwa. Przed sternikiem związku oraz władzami Ekstraklasy trudny orzech do zgryzienia w postaci epidemii koronawirusa, która sparaliżowała krajowe rozgrywki. Przed prezesem stoi również dylemat ws. Jerzego Brzęczka, którego kontrakt dobiega końca przed Euro 2021, które pierwotnie miało odbyć się latem tego roku.

Druga i zarazem ostatnia kadencja Zbigniewa Bońka kończy się pod koniec tego roku. Wybory na nowego prezesa PZPN odbędą się w październiku. Na razie zgłosił się tylko jeden kandydat - obecny wiceprezes związku Marek Koźmiński. Media twierdzą, że w wyścigu o miano najważniejszej osoby w polskiej piłce wystartuje też prezes Jagiellonii Białystok Cezary Kulesza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ujawniono, do kiedy Ryanair uziemił samoloty. Wiele osób się zawiedzie
  2. IMGW wydało pilne alerty pogodowe. Alam już obowiązuje, konieczna jest ostrożność
  3. Wielka radość w rodzinie Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w euforii, ogromne szczęście
  4. Joanna Jędrzejczyk pokazała twarz po walce z Zhang. Musiało boleć (FOTO)
  5. Dramatyczny apel legendy światowej piłki nożnej. "Polacy, brońcie się"
  6. Z czego wymutował koronawirus? Jest nagranie, eksperci wskazali straszne miejsce na mapie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News