Zbigniew Boniek
Jakub Kaminski/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 25 Października 2020

Zbigniew Boniek zarażony koronawirusem. Wiemy, w jakim stanie jest prezes PZPN

Zbigniew Boniek przekazał kibicom niepokojące informacje. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że zaraził się koronawirusem. Legenda polskiego futbolu zmuszona jest poddać się leczeniu i zrezygnować na razie z pełnionych obowiązków. Wiemy, jak czuje się szef polskiej piłki.

Zbigniew Boniek w niedzielny poranek przekazał Polakom wiadomości, które wprawiają w zaniepokojenie. Szef PZPN wyznał, że zaraził się COVID-19 i opowiedział o swoim stanie zdrowia. Jednocześnie zwrócił się z ważnym apelem do rodaków.

Ojciec rywala Roberta Kubicy zamordowany. Szczegóły zbrodni przyprawiają o ciarkiOjciec rywala Roberta Kubicy zamordowany. Szczegóły zbrodni przyprawiają o ciarkiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jakub Błaszczykowski czaruje jak za najlepszych lat. Co za bramka w Ekstraklasie, ręce składają się do oklasków (WIDEO)
  2. Bardzo przykre wieści o Bogumile Wander. Mąż podjął dramatyczną, ważną decyzję
  3. Kamil Stoch grzmi przed nowym sezonem Pucharu Świata. "Cel uświęca środki", może zostać najlepszym w historii


Zbigniew Boniek zarażony COVID-19

Niedzielny poranek przyniósł bardzo złe informacje. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek opublikował na Twitterze specjalny wpis, w którym zdradził, że zaraził się koronawirusem. Zaapelował także do rodaków w trudnym czasie, w jakim znajduje się cały kraj.

Pandemia koronawirusa ponownie pustoszy Polskę. Rząd wprowadził na terenie całego kraju szereg obostrzeń i tzw. czerwoną strefę. Kolejne dni przynoszą rekordy zachorowań, a od momentu wybuchu pandemii zachorowało w naszym kraju już 242 tysiące osób. Niestety aż 4351 zmarły.

Teraz także prezes PZPN wyznał, że nie udało mu się uniknąć choroby. Zbigniew Boniek zamieścił na Twitterze wpis, w którym wyznał, że zaraził się COVID-19. Zdradził także, jak się czuje.

Niestety, mnie też dopadł COVID-19. Czuje się dobrze, i mam nadzieję, że szybko zobaczymy się na stadionach. Dbajcie o siebie, zdrowie jest jedno - napisał Boniek.

Fatalny wypadek rywala Kamila Stocha. Z ogromnym impetem uderzył głową w zeskok, wiemy w jakim jest stanie (WIDEO)Fatalny wypadek rywala Kamila Stocha. Z ogromnym impetem uderzył głową w zeskok, wiemy w jakim jest stanie (WIDEO)Czytaj dalej

Szef PZPN w grupie podwyższonego ryzyka

Dobre informacje są takie, że prezes Boniek czuje się dobrze. Od momentu wybuchu pandemii szef polskiej piłki wielokrotnie zwracał się do Polaków, by ci przestrzegali zasad bezpieczeństwa i zabezpieczali się nosząc maseczki. Teraz ponownie powtórzył apel.

Zbigniewa Bońka czeka teraz przymusowy odpoczynek od obowiązków prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej i izolacja w zaciszu domowym. Dopiero za kilka dni, jeśli kolejne testy dadzą wynik negatywny, Boniek będzie mógł wrócić do normalnego funkcjonowania.

Kibice mogą być zaniepokojeni informacjami przekazanymi przez legendarnego piłkarza, choć zaznaczył, że czuje się dobrze, Zbigniew Boniek ma jednak 64 lata i znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka.

Od początku pandemii udało się ustalić, że to właśnie osoby powyżej 60 roku życia przechodzą infekcję wywołaną COVID-19 najciężej. Miejmy jednak nadzieję, że prezes Boniek przejdzie chorobę jak do tej pory bezobjawowo i szybko wróci do pracy.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kontrowersyjny ksiądz zaproponował karę śmierci za aborcję. Nie mieści się w głowie
  2. Czy jesteśmy obserwowani przez obce cywilizacje? Naukowcy są tego pewni i podają konkretne planety
  3. Justyna Żyła znów zaskoczyła całą Polskę. Nie będzie już więcej kontrowersji? Piotr Żyła i tysiące Polaków odetchną z ulgą
  4. Kapitalny gol reprezentanta Polski. Huknął jak z armaty, Polak bohaterem, Jerzy Brzęczek da mu więcej szans?
  5. Genialny Robert Lewandowski. Znowu dominował, Eintracht na kolanach, trzy bramki Polaka
  6. Rząd wprowadza zmiany i wysokie kary. Lepiej się na nie przygotować
  7. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News