Zofia Klepacka
Piotr Molecki/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Kwietnia 2020

Zofia Klepacka znów szokuje. Podeptała symbol ważny dla milionów Polaków (FOTO)

Zofia Klepacka po raz kolejny przypomniała o sobie. Kilka dni temu reprezentantka polski w dość oryginalny sposób obchodziła święta wielkanocne, natomiast teraz postanowiła kolejny raz dać wyraz swoim kontrowersyjnym  poglądom. Windsurferka opublikowała post w mediach społecznościowych, który na pewno nie spodoba się wielu osobom.

Zofia Klepacka zdążyła przyzwyczaić już do swoich oryginalnych zachowań. Sukcesów sportowych osiąganych na wielkich imprezach można naszej reprezentantce gratulować, jednak poza arenami sportowymi czasami brakuje jej wyczucia. Zawodniczka kolejny raz zszokowała opinię publiczną.

Piotr Żyła ogłosił, kiedy zakończy karierę. Padła konkretna dataPiotr Żyła ogłosił, kiedy zakończy karierę. Padła konkretna dataCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ekstraklasa szykuje się do powrotu. Jest terminarz i data wznowienia rozgrywek
  2. Szanowany epidemiolog uważa, że wirus zostanie z nami już na zawsze


Zofia Klepacka słynie z kontrowersyjnych zachowań

Niespełna 34-letnia zawodniczka rywalizująca w żeglarstwie i windsurfingu ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jest złotą medalistką mistrzostw świata, Europy, a także brązową igrzysk olimpijskich z 2012 roku w Londynie. W ostatnich latach Klepacka słynie jednak nie tyle ze swoich występów na światowych arenach, co kontrowersyjnych zachowań w miejscach publicznych i na łamach mediów społecznościowych.

W przeszłości Zofia Klepacka zdecydowanie krytykowała między innymi środowiska LGBT. Znana jest ze swojego tradycjonalizmu i głęboko wyznawanej wiary katolickiej. Kilka dni temu dała o tym znać wszystkim, gdy opublikowała w niedzielę wielkanocą krótki film, na którym widać jak z samego rana na ulicy odpala petardy i głośno wykrzykiwała wiadomość o zmartwychwstaniu Jezusa Chrystusa. Internautom ta forma celebracji święta nie przypadła do gustu i w mocnych słowach skrytykowali oni Klepacką.

Fatalne wieści dla kibiców. Fatalne wieści dla kibiców. "W tym roku nie będzie już żadnych meczów"Czytaj dalej


Klepacka uderzyła w środowisko protestujących kobiet

Teraz sportsmenka postanowiła pójść jeszcze dalej. Na swoim profilu w serwisie Instagram opublikowała kolejny wymowny post. Klepackiej na fotografii towarzyszą dzieci. Nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zawodniczka na zdjęciu wyraźnie depcze przekreślony znak symbolizujący protest kobiet wobec zaostrzenia prawa dotyczącego aborcji.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Zofia Klepacka (@zofia_klepacka)

Mamy tutaj zatem do czynienia z oczywistą manifestacją ze strony Klepackiej, która najwyraźniej uważa, że kobiety nie powinny mieć prawa do usunięcia niechcianej, czy zagrażającej życiu matki i dziecka ciąży. Można się spodziewać, że zawodniczka osiągnie swój cel i znów za sprawą kontrowersyjnego zachowania trafi na czołówki serwisów informacyjnych.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kraj, w którym sytuacja jest najgorsza. Wcale nie USA czy Włochy, wielu będzie zaskoczonych
  2. Ustawił podjazd dla niepełnosprawnych przed klatką. W zemście znalazł przykrą niespodziankę na wycieraczce
  3. Nie żyje wielka postać włoskiego futbolu. Był przyjacielem Zbigniewa Bońka
  4. Znany trener skoków narciarskich zaginął. Topnieje nadzieja na odnalezienie
  5. Franciszek Smuda tłumaczy się z klęski na Euro. Były selekcjoner wskazał winnych
  6. Aż 7 banków ostrzega swoich klientów przed kłopotami. Przygotuj się na problemy z dostępem do pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News