Żona
Instagram Celia Jaunat
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Września 2020

Grzegorz Krychowiak wychwala swoją francuską żonę. Twierdzi, że powinna być wzorem dla Polek

Żona Grzegorza Krychowiaka jest jedną z najpopularniejszych partnerek piłkarzy naszej reprezentacji. Pomocnik naszej kadry, który już w piątek prawdopodobnie wybiegnie na boisku w meczu z Holandią, znalazł czas, by udzielić wywiadu dla “Super Expressu”.  W nim mówił nie o piłce nożnej, a właśnie o swojej ukochanej. Popularny zawodnik stwierdził, że może ona być wzorem do naśladowania dla wielu Polek. 

Żona Grzegorza Krychowiaka była jednym z tematów rozmowy podczas wywiadu, jaki przeprowadzili z piłkarzem dziennikarze “Super Expressu”. Pomocnik reprezentacji Polski stwierdził w nim, że jego partnerka może być wzorem dla wielu Polek w konkretnej kwestii.

Absurdalna krytyka pod adresem Roberta Lewandowskiego. Były selekcjoner kadry wbija mu nóż w plecyAbsurdalna krytyka pod adresem Roberta Lewandowskiego. Były selekcjoner kadry wbija mu nóż w plecyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Według rodziny nikt jej dobrze nie zbadał. Prokuratura bada śmierć 35-latki
  2. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  3. Od 2 września zakaz. Już jest rozporządzenie


Żona Grzegorza Krychowiaka wzorem dla Polek

Grzegorz Krychowiak zjawił się na zgrupowaniu piłkarskiej reprezentacji Polski, która do czwartku będzie trenować w Warszawie przed meczem z Holandią w Lidze Narodów. Kadra pod wodzą Jerzego Brzęczka uda się do Amsterdamu właśnie w czwartek. Wcześniej pomocnik, który imponuje formą w barwach Lokomotivu Moskwa, znalazł chwilę, by porozmawiać z dziennikarzami.

Krychowiak udzielił wywiadu dla “Super Expressu”, w którym nie mówił o najbliższym czemu, a o innych płaszczyznach, na jakich się spełnia. Chodzi między innymi o branżę modową, ale i o życie uczuciowe. Piłkarz zdradził, że jego małżonka Celia jest dla niego ogromnym wsparciem we wszystkim, co robi.

- Dla kariery piłkarza dwa momenty w życiu są kluczowe: ten, w którym poznaje żonę i kiedy ma dzieci. Jak trafi na inteligentną kobietę, która rozumie piłkę nożną, to pomoże zrobić jeszcze większą karierę. Zdanie Celii jest dla mnie oczywiście bardzo ważne, również w kwestiach biznesowych. - powiedział Grzegorz Krychowiak.

Justyna Żyła pokazała, jak spędza czas z dziećmi. Co na to Piotr? (FOTO)Justyna Żyła pokazała, jak spędza czas z dziećmi. Co na to Piotr? (FOTO)Czytaj dalej


Piłkarz jest dumny ze swojej małżonki

Były zawodnik Paris Saint-Germain i Sevilli stwierdził również, że jego ukochana może być wzorem dla wielu Polek. Krychowiak jest zdania, że prezentowane i tworzone przez nią ubrania, mogą być inspiracją dla kobiet w naszym kraju. Na pytanie, czy Celia Krychowiak stanie się wzorem stylu, odpowiedział twierdząco.

- Może być i jeśli tak się stanie, to sprawi mi to ogromną przyjemność. Kocha modę, jest to coś, co sprawia jej ogromną przyjemność. Teraz może to połączyć z biznesem. Robi kreacje, pokazuje ludziom, jak można wyglądać w garniturze. Jeżeli ktoś to doceni i mu się spodoba, będę się bardzo cieszył.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polowanie kontrolerów trwa, mogą zapukać i do ciebie. Wiemy już kogo czekają wysokie kary po 735 zł
  2. Smartfony mogą wywołać poważne zaburzenia psychiczne. Naukowcy alarmują
  3. Justyna Żyła pokazała, jak spędza czas z dziećmi. Co na to Piotr? (FOTO)
  4. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  5. Arkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nóg
  6. Dramatyczne nagranie z Tomaszowa Lubelskiego. Policja publikuje je ku przestrodze

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News