Adam Małysz
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 21 Listopada 2020

Adam Małysz przekazał niepokojące wiadomości na temat Kamila Stocha. Mógł dziś w ogóle nie wystąpić

Adam Małysz po sobotnim konkursie drużynowym w Wiśle, zdradził informację, której nikt nie mógł się spodziewać. Jak się okazało, sztab polskiej reprezentacji rozważał wycofanie z zawodów Kamila Stocha. Lider naszej drużyny na kilka godzin przed zawodami miał poważne problemy, które mocno zaniepokoiły wszystkich. Widać to było po nieco słabszych skokach 33-latka w konkursie.

Adam Małysz przekazał kibicom niepokojące informacje na temat Kamila Stocha. Dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego w rozmowie z TVP Sport zdradził, że lider reprezentacji mógł w ogóle nie wystąpić w sobotnim konkursie drużynowym. Skoczek miał poważne problemy przed zawodami.

Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększyPolski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  2. Nagranie z windy mrozi krew w żyłach. Szpital nie chciał przyjąć kobiety, jak tylko weszła do środka, zaczęło się najgorsze
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą


Adam Małysz wyznał prawdę o skokach Kamila Stocha

Za nami pierwsze zawody nowego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Skoczkowie wystąpili podczas konkursu drużynowego w Wiśle. Na obiekcie im. Adama Małysza najlepsi okazali się Austriacy.

Nasi skoczkowie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Polacy w składzie Piotr Żyła, Klemens Murańka, Dawid Kubacki i Kamil Stoch zajęli trzecie miejsce. Nasz zespół wyprzedzili jeszcze Niemcy.

Początek rywalizacji był bardzo udany dla naszej drużyny. Bardzo dalekie skoki oddali Piotr Żyła i Dawid Kubacki. Polacy prowadzili przez pewien czas w pierwszej połowie, jednak słabszy skok przydarzył się Kamilowi Stochowi. Równiej skaczący Austriacy i Niemcy zaczęli nam odskakiwać.

W drugiej serii nasi reprezentanci podjęli walkę o odrobienie strat i wygraną w konkursie. Ponownie dobrze skoczyli Żyła i Kubacki, a także Murańka. Kamil Stoch również poprawił się względem pierwszego skoku, jednak było to za mało, by myśleć o wygranej. Rywale skakali dalej.

Wiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencjeWiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencjeCzytaj dalej


Stoch cały dzień miał poważne problemy ze zdrowiem

Po zawodach na temat słabszej postawy Kamila Stocha wypowiedział się Adam Małysz. Dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego w rozmowie z dziennikarzami TVP Sport zdradził, że lider naszej kadry przed zawodami czuł się bardzo źle. Stocha dopadła silna migrena.

Sytuacja była na tyle poważna, że sztab kadry rozważał wycofanie Stocha z zawodów. Jak wyznał Małysz, w jego miejsce miał wystąpić Andrzej Stękała. Ostatecznie jednak 33-latek był w stanie przystąpić do zawodów.

- Po przyjeździe na skocznię mieliśmy alternatywę, że wystąpi Andrzej Stękała, bo Kamil Stoch czuł się naprawdę źle - powiedział Adam Małysz po konkursie w Wiśle.

Miejmy nadzieję, że Kamil Stoch poczuje się lepiej przed niedzielnym konkursem indywidualnym. Lider naszej kadry wygrał piątkowe kwalifikacje i kibice liczą, że włączy się do walki o pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie Pucharu Świata.

Źródło: TVP Sport

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Na jego dom spadł meteoryt. Dziś jest milionerem, niezwykła historia
  2. Lidl zaskakuje na Black Friday. Sprzęt niezbędny w każdym domu do 80 proc. taniej, żal nie skorzystać
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą
  4. Robert Lewandowski może zostać wybrany piłkarzem roku. FIFA ogłosiła plebiscyt, Polak ma duże szanse
  5. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  6. Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.
  7. Jaruś z “Chłopaków do wzięcia” z ważnym przesłaniem do fanów. Nikt się nie spodziewał

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News