Boks
Youtube DAZN USA
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Sierpnia 2020

Kompletna degrengolada na gali boksu, sędzia nie zauważył nokautu. Pięściarz wstał dopiero po pięciu minutach (WIDEO)

Boks nie należy do najbezpieczniejszych sportów, a uczestniczący w pojedynku pięściarze mogą poważnie ucierpieć. Jeden z zawodników otrzymał jednak niebywałą szansę od sędziego prowadzącego jego pojedynek. Po ciężkim nokaucie bokser znalazł się na deskach, jednak arbiter nie dostrzegł kończącego ciosu i dał wyraźnie zamroczonemu sportowcowi aż pięć minut na dojście do siebie. To kuriozalna i jednocześnie skandaliczna sytuacja.

Boks już dawno nie widział tak kuriozalnej sytuacji, jak ta, która miała miejsce podczas gali w Tulsie w amerykańskim stanie Oklahoma. Sędzia podjął skandaliczną decyzję i nie przyznał zawodnikowi zasłużonego zwycięstwa. Zamiast tego dał pokonaniem aż pięć minut na odpoczynek i wznowił walkę.

Piorunujący nokaut w UFC. Zawodnik przyjął kilkanaście ciosów bez odpowiedzi (WIDEO)Piorunujący nokaut w UFC. Zawodnik przyjął kilkanaście ciosów bez odpowiedzi (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Policja nagle wkroczyła do domu ulubieńca fanów. Odkryła przerażającą prawdę, legenda okazała się przestępcą
  2. Przerażające sceny w Sudetach. Widok jest niewiarygodny


Boks. Kuriozalna decyzja sędziego ringowego

Wszyscy obserwujący galę DAZN, która odbyła się w Tulsie w amerykańskim stanie Oklahoma, byli świadkami niesamowitej, a wręcz kuriozalnej sytuacji. W jednym ze starć wieczoru zmierzyli się ze sobą Israil Madrimow i Eric Walker. W dziewiątej rundzie wydarzyło się coś, co naprawdę jest trudno wytłumaczyć ekspertom bokserskim i kibicom, którzy choć trochę interesują się tym sportem.

Israil Madrimow wyprowadził w pewnym momencie potężny lewy prosty, który wylądował na szczęce jego rywala. Eric Walker był ewidentnie zamroczony i poleciał na liny, o mało nie lądując nawet poza granicami ringu, jednak sędzia tego pojedynku Gary Ritter uznał, że Madrimow powalił swojego przeciwnika na deski nie potężnym ciosem, a sfaulował go, uderzając barkiem.

Absolutny blamaż Wisły Kraków. Porażka z III-ligowcem podtrzymała kompromitującą passę (WIDEO)Absolutny blamaż Wisły Kraków. Porażka z III-ligowcem podtrzymała kompromitującą passę (WIDEO)Czytaj dalej


Sędzia pozwolił bokserowi odpocząć po ciężkim nokaucie i wrócić do walki

Arbiter nie dopatrzył się nokdaunu i nie liczył wyraźnie zdezorientowanego Walkera. Zamiast tego dał czarnoskóremu zawodnikowi aż pięć minut przerwy na dojście do siebie. Komentatorzy pojedynku nie kryli zdziwienia i oburzenia. Wskazywali, że w trakcie kilkuminutowej przerwy sędzia próbował się tłumaczyć ze swojej decyzji, jakby zdał sobie sprawę, że była ona błędna.

Ostatecznie pojedynek wznowiono, a zawodnicy wytrwali do ostatniej, dwunastej rundy. Wygrał na punkty Israil Maadrimow. Pochodzący z Uzbekistanu bokser powinien jednak zostać ogłoszony zwycięzcą znacznie wcześniej.

Źródło: bokser.org

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki bank ukarany finansowo. Klienci odzyskają część pieniędzy
  2. Gigantyczna królowa szerszeni sama buduje gniazdo. Niesamowite nagranie
  3. Oficjalnie. Łukasz Piszczek kończy swoją przygodę z piłką nożną. Zawodnik podał datę odejścia na emeryturę
  4. Policja nagle wkroczyła do domu ulubieńca fanów. Odkryła przerażającą prawdę, legenda okazała się przestępcą
  5. Wielka radość w rodzinie Mariusza Pudzianowskiego. Na świat przyszła mała Julcia, gratulujemy
  6. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News