Justyna Żyła
Instagram.com/justynazyla
Autor Piotr Mika - 24 Lipca 2020

Justyna Żyła znów zaatakowała byłego męża przed tysiącami Polaków. Zdjęcie mówi wszystko (FOTO)

Justyna Żyła stara się po ostatnich wydarzeniach schować przed publicznością swoje prywatne porachunki z byłym mężem. Nie oznacza to jednak, że nie zdecyduje się na wbijanie szpilek Piotrowi Żyle. Na razie nie wiadomo, czy ostatni post to raczej koniec ataków, czy po prostu kolejny etap ich małej wojny.

Justyna Żyła w niedawnych wpisach i swoim oświadczeniu poinformowała Polaków, że nie zamierza wyciągać na jaw więcej prywatnych spraw. Konflikt z Piotrem Żyłą odżył na nowo całkiem niedawno, a obie strony łapały się naprawdę brzydkich zagrywek.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dzień po pogrzebie usłyszeli dźwięki dochodzące z trumny. Gdy ją otworzyli, ich oczom ukazał się wstrząsający widok
  2. Wielu nie wie, a urzędnik przemilczy. Niektórzy emeryci mogą dostać nawet 2080 zł do emerytury
  3. Są ofiary. Samolot uderzył w apartamentowiec. Dramatyczne doniesienia z Europy
Mateusz Borek nie wytrzymał. Został zapytany na wizji o zdjęcia swojego nagiego ciała, posypały się wulgaryzmy, awantura na wizjiMateusz Borek nie wytrzymał. Został zapytany na wizji o zdjęcia swojego nagiego ciała, posypały się wulgaryzmy, awantura na wizjiCzytaj dalej

Justyna Żyła szuka pozytywnych emocji i wbija szpilę mężowi

Piotr Żyła na konflikcie ze swoją byłą żoną również nie wychodzi najlepiej. Skoczek starał się nie komentować sprawy, jednak w końcu i on zaczął otwarcie krytykować byłą małżonkę. Najgorsze w tym wszystkim było to, że byłe małżeństwo prowadziło swoją wojnę w mediach społecznościowych, włączając w to nawet swoje dzieci. Ostatecznie Justyna Żyła zapowiedziała, że wycofuje się z takich działań i nie będzie publicznie wyciąg spraw związanych z jej nieudanym małżeństwem.

Nie przeszkodziło to jednak w tym, aby zaatakować swojego męża, może nie personalnie, ale wymowną grafiką, udostępnioną w mediach społecznościowych. Nie trudno domyśleć się, że we wpisie o "najgorszych ludziach" odnosi się ona do Piotra Żyły.

Justyna Żyła

Anna Lewandowska nie wytrzymała. Internautka zarzuciła jej nieudolność, reakcja trenerki zwaliła nas z nóg (FOTO)Anna Lewandowska nie wytrzymała. Internautka zarzuciła jej nieudolność, reakcja trenerki zwaliła nas z nóg (FOTO)Czytaj dalej

"Tylko pozytywne wibracje"

Udostępniona przez Justynę Żyłę myśl bardzo kontrastuje ze zdjęciem, które później udostępniła była żona skoczka narciarskiego. Pozuje ona na nim w czerwonej sukience, oraz podpisała je krótko "Udanego weekendu", a pod zdjęciem dodała wiele hasztagów, a jednym z nich było określenie "tylko pozytywne wibracje". Trudno oczekiwań jedynie pozytywnych emocji, jeśli wciąż, nawet w pośredni sposób, atakuje się publicznie inną osobę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wstrząsające sceny podczas pogrzebu. Żałobnicy nagle usłyszeli przeraźliwe krzyki z trumny, wszyscy zamarli
  2. NBP ma bardzo złe wieści dla pracowników. Niektóre marzenia muszą odłożyć w kąt
  3. Miejsce, w które uderza 250 piorunów na godzinę. Tajemnicza burza nad Catacumbo
  4. Była żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczka
  5. Arkadiusz Milik jednak przejdzie do giganta? Pojawiła się wielka szansa dla Polaka
  6. Żona Radosława Majdana zadziwia. Jej żart oburzył tysiące Polaków, wyśmiewa się z bardzo ciężko chorych? (FOTO)
  7. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News