Poród
Zestadionu.pl
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 22 Czerwca 2020

Mistrzyni Europy zmarła w wyniku porodu. Jeszcze niedawno zdobywała medale

Poród mistrzyni Europy zakończył się tragicznie. W wyniku powikłań poporodowych 30-letnia kobieta zmarła. Niestety nie było jej dane zobaczyć dziecka, które na szczęście urodziło się zdrowe.

Jak donosi Serbskie Stowarzyszenie Strzeleckie, obecna mistrzyni Europy w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego Bobana Velicković nie żyje. Walka o jej życie trwała aż dwadzieścia dni. Przez ostatni tydzień Serbka była już nieprzytomna. Kobieta miała 30 lat.

Z ostatniej chwili. Adam Małysz przekazał drastyczne informacje. Ma koronawirusa, oficjalny komunikat skoczkaZ ostatniej chwili. Adam Małysz przekazał drastyczne informacje. Ma koronawirusa, oficjalny komunikat skoczkaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. 500 plus a potrącenie podatku. Odsetki też są opodatkowane
  2. Wystarczyło jedno zdjęcie, a polska wieś stała się znana na cały świat

Poród Bobany Velicković zakończył się tragicznie

Serbska strzelczyni była członkiem reprezentacji swojego kraju przez dekadę. Ostatnio stanęła na podium 27 lutego tego roku, kiedy zdobyła złoty medal mistrzostw Europy w drużynie w zawodach pistoletów pneumatycznych z 10 metrów we Wrocławiu. Był to jej trzeci tytuł mistrza Starego Kontynentu.

Velicković urodziła się 25 stycznia 1990 r. W Bor. Przygodę ze strzelectwem rozpoczęła w wieku dziewięciu lat w swoim rodzinnym mieście i była członkiem klubu Bor 030. Jej pierwszym międzynarodowym osiągnięciem był brąz na Mistrzostwach Europy Juniorów 2007, które odbyły się we francuskim mieście Deauville.

Panika w świecie sportu. Słynny zawodnik mógł zarazić inne gwiazdy COVID-19Panika w świecie sportu. Słynny zawodnik mógł zarazić inne gwiazdy COVID-19Czytaj dalej

Tragiczny koniec wybitnej kariery

Na igrzyskach olimpijskich Veliković brała udział zarówno w Londynie w 2012 r., jak i w Rio de Janeiro 2016, choć w żadnych z nich nie udało jej się stanąć na podium.

Była także pięciokrotną mistrzynią Europy w zawodach drużynowych. Oprócz pięciu złotych medali, jako członek serbskiej drużyny zdobyła srebrny i brązowy krążek mistrzostw Starego Kontynentu.

Źródło: "Marca"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd wprowadza ogromne zmiany na stacjach paliw. Przygotuj się, może czekać cię niemały problem
  2. Ważne zmiany w Kodeksie Pracy? Fałszywe informacje obiegły media
  3. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  4. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  5. Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News